13 najotrasnejších plastík všetkých čias!

Kvalitne vykonaná plastická operácia dokáže pomôcť s fyzickými útrapami aj nízkym sebavedomím. Niektorí však čaru plastickej chirurgie doslova prepadli a nevedia, kedy skončiť!

Pozrite sa, ako to dopadne, keď to ľudia s honbou po kráse preženú.

Monštruózne prsia

Nemecká modelka známa ako Beshine je majiteľkou najväčších pŕs na svete. Pôvodne majiteľka jedničiek sa pomocou opakovaných plastík „prepracovala“ k naozaj velikánským prsiam. Jedno vraj váži bezmála 10 kilogramov! Kde asi zháňa oblečenie? A čo na to jej chrbát?

Kapria pusinka

Kristina Rei sa zúfalo chcela svojím vzhľadom priblížiť clip postave menom Jessica Rabbit. Táto kreslená zvodkyňa má plné, červené pery. Mladá Ruska sa teraz môže pýšiť zápisom v Guinessovej knihe rekordov za najväčšie pery na svete. Po viac ako sto silikónových injekciách stále nemá dosť a priznáva, že je zväčšovaním svojich pier posadnutá.

Živá Barbie

O ukrajinskej modelke Valerii Lukyanov je toho popísaného už dosť. Niet divu, že sa dostala aj do tohto zoznamu najbizarnejších plastických operácií. V túžbe vyzerať ako Barbie si nechala Valeria zväčšiť poprsie, upraviť nos a vyoperovať posledný pár rebier. Priznáva sa len k prvej spomenutej operáciu, ale jej skoršie fotky hovoria za všetko.