7 spoľahlivých znamení, že má muž o vás záujem

#1. Uhladzuje si vlasy

Týmto spôsobom sa muži často dodať si vlastnú sebaistotu. Keď vidíme atraktívnu osobu, inštinktívne sa pokúšame upraviť tak, že robíme také veci, ako je prehodenie si vlasov či ich rozstrapatenie. Toto pravidlo platí aj pre ženy.

#2. Umiestní ruky blízko svojich bokov

Ak človek drží ruky v blízkosti bokov, napríklad ich položí do vreciek alebo sa drží v páse – je to veľmi jasný signál, že sa snaží preukázať svoju silu. Rovnaká myšlienka je vyjadrená, keď človek položí nohy cez seba, keď sedí.

[hana-code-insert name=’Reklama_inline_1′ /]

#3. Snaží sa obsadiť čo najviac priestoru

Veľa samcov zvierat, keď bojuje o priazeň žien, používajú napríklad techniku nafúknutia sa tým, že si napríklad rozprestrú svoje perie alebo kožušinu. Je to kvôli tomu, aby vyzerali čo najmohutnejšie. Keď človek robí niečo podobné v blízkosti ženy, je to ten istý starodávny inštinkt.

#4. Prijíma otvorenú pózu

V sociálnych situáciách podvedome prijmeme otvorenejšiu pózu voči jednotlivcovi, ktorého považujeme za atraktívneho. Venujte pozornosť aj nohám. Väčšina ľudí si to nevšimne, no ak sa osoba, ktorá má o vás záujem, natočí k vám nohami, je to jasné.

#5. Zrazu je viac výrečnejší

Všimnite si tie chvíle, keď sa človek stáva viac zhovorčivejším, keď sa objavíte v jeho zornom poli. To je znamenie, že chce na vás zapôsobiť.

#6. Kopíruje vašu pózu

Pozrite sa a uvidíte, či človek aspoň čiastočne „zrkadlí“ vaše pozície, ktoré príjmete. To znamená, že sa pokúša porozumieť vám a nájsť niečo spoločné s vami a toto sa podvedome odráža v jeho jazyku tela.

[hana-code-insert name=’Reklama_inline_2′ /]

#7. Je prirodzene priateľský, až vzrušený

Ak sa mužovi páčite, výraz na jeho tvári bude priateľský a otvorený. Jeho pohľad bude láskavý a bude naznačovať fascináciu.