8 najčastejších chýb, ktorých sa muži dopúšťajú na prvom rande!

Hoci o sebe majú muži hocikedy len tú najlepšiu mienku a odmietnutie berú veľmi zle, mali by si uvedomiť, že nie vždy je chyba na strane žien. Je možné, že aj oni sami majú nejakú tú chybičku, ktorá im práve pokazila celé rande.

A čo je to to najhoršie, čo môže muž na prvom rande urobiť? Tu je zoznam 8 vecí, ktoré nechcete zažiť!

Ľutuje sa

Áno, iste existujú dôvody a situácie, ktoré si, jednoducho povedané, žiadajú to, že sa z nich muž musí vyhovoriť a potrebuje trochu upokojiť, lenže na prvé rande to jednoducho nepatrí. Predsa aj on sám chce, aby na prvom rande skôr svoju polovičku ohromil, než vydesil všetkými svojimi problémami.

Hovorí len o sebe

Už hodinu prebieha vaše rande a vy ste sa ešte nedostala ani k slovu, ale za to úplne dokonale viete, koľko je jeho babičke a akú veľkosť topánok má jeho neter? Na prvom rande by sa to dalo ešte ospravedlniť napríklad nervozitou, ktorá u niektorých ľudí spôsobuje, že jednoducho len hovoria a hovoria, ale ak to bude pretrvávať aj na vašom druhom i treťom, pravdepodobne sa to nikdy nezmení a vy budete pre neho len vŕbou, ktorej si potrebuje vyliať srdiečko.

Hovorí o svojej bývalej

Nie, nie a ešte raz nie! Toto na prvé rande ani prinajmenšom nepatrí. Prvé rande je len o vás dvoch, veď to má byť chvíľa, na ktorú (pokiaľ to teda vyjde) budete spomínať minimálne každé výročie a bývalá priateľka tam nemá čo robiť.

Hrá sa s telefónom

Počas vašej konverzácie niekoľkokrát vezme telefón do ruky a veselo si vybavuje správy na Facebooku alebo SMSky? To je vec, ktorá ženy dokáže dokonale otráviť. A napraviť to? To dokáže len máločo!

1
2