Čo vaše spacie návyky hovoria o vašom vzťahu? Zistite, na čom ste!

Inšpirovaní výskumom profesora Richarda Wisemana (University of Hertfordshire) a prácou psychológa Corinne Sweetovej, sme sa rozhodli vytvoriť tohto zábavného sprievodcu spiacimi pozíciami pre páry, ktoré, dúfajme, vám poskytnú lepšie pochopenie vášho vzťahu.

#Poloha „Objatie počas medových týždňov“

Táto situácia sa vyskytuje, ak je láska čerstvá alebo tento pár strávil isté obdobie od seba.

Poloha je tiež populárna medzi manželmi, ak ich rodinný život je stále vášnivý, plný nehy a lásky.

#Poloha „Dialóg“

Táto poloha je veľmi častá medzi partnermi, ktorí udržiavajú silné prepojenie medzi sebou, ale stále potrebujú spoločne tráviť čas a komunikovať častejšie.

#Poloha „Hvezdárstvo“

Obaja partneri spia na chrbte. Jedna osoba sa zvyčajne položí na chrbát, zatiaľ čo druhá položí hlavu na rameno svojho partnera, čím sa stáva ním závislým. Tento pár má skvelú chémiu, ale niekedy zistí, že je trochu nepríjemné, že je nútený vziať do úvahy názor druhého (a v tomto prípade aj pozíciu).

[hana-code-insert name=’Reklama_inline_2′ /]

#Poloha „Zlatá kolíska“

Táto pozícia je veľmi podobná predchádzajúcej pozícii, aj keď je oveľa dôvernejšia. Toto je veľmi časté medzi pármi, ktoré sa neboja neustále zobrazovať svoje pocity; Sú veľmi krehké a veľa sa o seba starajú. Pozícia zvyčajne znamená, že muž je vo vzťahu viac dominantný.

#Poloha „Milujem ťa“

Tieto páry sú zvyčajne veľmi šťastné a skutočne si svoje vzťahy vážia. Pozícia odzrkadľuje vzájomný rešpekt osobného priestoru. A ich dotýkajúce sa chrbáty sú dôkazom toho, že je pre nich veľmi dôležité cítiť prítomnosť svojho partnera v okolí.