Týchto 9 typov OBJÍMANIA vrhne nové svetlo na váš VZŤAH

Nie každý človek dokáže ľahko vyjadriť svoje pocity ústne. Našťastie môže pomôcť aj reč tela.

Chcete vedieť, čo také dokáže povedať o vašom vzťahu spôsob, akým sa s partnerom objímate? V tom prípade pokračujte v čítaní.

#1. Objatie zozadu

Silné objatie zozadu hovorí, že objímajúci je pripravený chrániť vás pred všetkými ťažkosťami a nebojí sa zodpovednosti. Je to pravý rytier, a vedľa neho sa budete určite cítiť v bezpečí.

#2. Objatie v páse

Dokonca aj keby si človek zatiaľ nepripustil svoje pocity, toto objatie hovorí samo za seba. Je pred tebou neozbrojený a chce tráviť čo najviac času spolu. Buďte však opatrní: títo muži sa veľmi rýchlo zaľúbia, aj odľúbia.

#3. Objatie s „potľapkávaním“ po chrbte

Toto objatie je bežnejšie pre priateľstvo než pre romantické vzťahy. Ak ste len priatelia, potom je romantika nepravdepodobná: váš priateľ vás však podporí a vypočuje vás. A ak ste vo vzťahu a toto je jediné objatie, ktoré zažívate, stojí za to popremýšľať. Zdá sa, že váš priateľ nie je s vami kvôli veľkej láske.

#4. Objatie pri pohľade do očí

Ak vás objíma neuveriteľne jemne a intímne a pozeráte si pri tom priamo do očí, potom si môžete byť istí: je to symbol skutočného a hlbokého spojenia medzi vami dvoma. Veľmi si vás cení a všetko, čo sa deje, je pre neho veľmi dôležité. Takéto vzťahy majú budúcnosť a možno aj veľmi šťastnú.

#5. „London Bridge“ objatie

Existuje doslovná vzdialenosť medzi vami a objatie samo o sebe sa zdá byť uponáhľané a zdvorilé. Môže to byť preto, že v skutočnosti sa o seba príliš nezaujímate a len sa snažíte zachovať si tvár. Ale prečo? Ak je vám to nepríjemné, podanie ruky alebo kývnutie sú v poriadku. Existujú však výnimky: ak idete na rodinnú večeru a stretnete sa so svojim nevrlým strýkom, toto objatie sa môže hodiť. Ale to je už iný príbeh.

#6. Dlhé objatie

Toto objatie je určite známe každému: je to potrebné, keď potrebujeme podporu milovaného človeka. Trvá bez akýchkoľvek slov a veci sa nejako dejú. Verte nám, tento „objímač“ je pripravený byť s vami v radosti aj zármutku, čo je veľmi, veľmi dôležité.

#7. Objatie jednou rukou okolo ramien

Keď vás, pre vás dôležitá osoba objíma okolo ramien, berie vás pod jeho krídlo a snaží sa vás chrániť pred akoukoľvek nepriateľskou situáciou. Ak ste len priatelia, potom muž ponúka jeho pomoc a podporu. Ale ak dievča objíma takýmto spôsobom (hlavne pri rozhovore), potom je pravdepodobné, že ho vníma len ako dobrého priateľa a vzťah nie je naozaj možný.

#8. Nezbedné objatie

Tento muž má prudkú povahu a nedokáže čakať na presun svojho vzťahu do novej fázy. A tak sa snaží rýchlo preukázať, že jeho žena patrí k nemu a iba k nemu. Ak váš vzťah práve začal a on už nevie čo s jeho rukami, tu sa dá len ťažko hovoriť o hlbokých citoch. Možno je to len akýsi hráč. Ak ste ale spolu dlhý čas, na takomto flirtovaní nie je nič zlé. Práve naopak, oheň stále horí a jeho láska je stále horlivá.

#9. Silné objatie

Ak vás muž objíma pevne a jemne hladí váš chrbát, potom máte šťastie: tento človek vás veľmi obľubuje. Takíto muži sú veľmi úprimní, romantickí a snívajú o silnej a šťastnej rodine. Mimochodom, bývajú vynikajúcimi manželmi – vážte si ho a starajte sa oňho.