7 vecí, ktoré si MUŽ všimne na ŽENE ako prvé!

Zažili ste niekedy ten moment, kedy po vás muž krúži pohľadom a z ničoho nič svoj pohľad odvráti?

Existuje totiž len pár vecí, na ktoré mužský mozog v okamihu reaguje. Budete sa čudovať, ale ide naozaj o praktické aspekty udržania rodu!

V niektorých prípadoch by bolo fajn tento okamih zastaviť, a vy by ste si mohli užívať splynutie pohľadov s týmto dotyčným. Lenže to naozaj nie je tak jednoduché!

#1. Ako husté máte vlasy

Skúmanie vašich bujných kaderí súvisí s evolúciou ľudského druhu. Už v jaskyniach si páni všímali bujarého porastu, ktorý im značil silnú a zdravú ženu. Toto ochlpenie si veľmi vážili aj v iných ženských partiách.

#2. Úprimný úsmev

Keď sa smejete naozaj od srdca, okolo vašich očí sa vytvoria malé sympatické vrásky. Muži ich na vás vidia hrozne radi a priťahujú ich pozornosť. Tieto krásne vejáriky okolo vašich očí mužom signalizujú, že sa cítite uvoľnená a veselá.

#3. Ako veľkú partiu ľudí okolo seba máte

Keď sa niekde vonku alebo na párty ukážete s veľkou partiou ľudí, je veľmi ťažké sa dostať k vám a do vášho povedomia. Ak nie ste moc spoločenská a vyrážate von len s jednou kamarátkou, tiež to nie je úplne dobré. Muža napadne, že nemá cenu vás oslovovať, lebo nebudete mať to srdce sa na kamarátku vykašľať a nechať si všetku pozornosť pre neho. Najlepší počet je vyraziť si v troch. Keď utečiete kamoškám kvôli flirtu, vo dvoch to už nejako zvládnu.

#4. Výška vášho hlasu

Odborné štúdie ukazujú, že muža priťahujú trochu vyššie posadené hlasy, ktoré sú v dave veľmi výrazné. Z akého dôvodu? Je to jednoduché, zase v tom má prsty evolúcia. Jasný vysoký hlas signalizuje mladosť, zdravie, a teda aj dobré predpoklady pre založenie rodiny.

#5. Pomer medzi pásom a bokmi

V tomto prípade sa zasa ozýva jednoduchosť “pračlovečieho” mozgu. Ľudský samec inštinktívne hľadá tú pravú matku pre svoje dieťa. Keď sa pýšite pásom výrazne užším, než sú vaše boky, berú ich ako známku plodnosti, a teda patríte do výberu tých, ktoré sú veľmi dobré potenciálne matky.

#6. Ako sa červenáte

Muži si spájajú rozžiarenú pleť s dobrým duševným zdravím, pretože stres a úzkosť zvyčajne odoženie krv z tvárí a pleť vyzerá bledo. Ničoho sa pri vašom líčení nebojte a podčiarknite svoju krásu nejakou tvárenkou, ktorá vašu jemnú ružovú pleť ešte viac pripúta k mužskému oku.

#7. Vaše oči

Ľudia sa sústreďujú na oči oveľa viac, než na akúkoľvek inú časť tela. A výrazné nalíčenie očí vášho idola prinúti, aby na vás pozeral ešte viac!

Aké sú vaše dojmy, keď sa pozeráte na toto video?