7 vecí, ktoré si MUŽ všimne na ŽENE ako prvé!

Čo si muži všímajú na ženách ako prvé? - LajfHeky

Zažili ste niekedy ten moment, kedy po vás muž krúži pohľadom a z ničoho nič svoj pohľad odvráti?

Existuje totiž len pár vecí, na ktoré mužský mozog v okamihu reaguje. Budete sa čudovať, ale ide naozaj o praktické aspekty udržania rodu!

V niektorých prípadoch by bolo fajn tento okamih zastaviť, a vy by ste si mohli užívať splynutie pohľadov s týmto dotyčným. Lenže to naozaj nie je tak jednoduché!

#1. Ako husté máte vlasy

Skúmanie vašich bujných kaderí súvisí s evolúciou ľudského druhu. Už v jaskyniach si páni všímali bujarého porastu, ktorý im značil silnú a zdravú ženu. Toto ochlpenie si veľmi vážili aj v iných ženských partiách.

#2. Úprimný úsmev

Keď sa smejete naozaj od srdca, okolo vašich očí sa vytvoria malé sympatické vrásky. Muži ich na vás vidia hrozne radi a priťahujú ich pozornosť. Tieto krásne vejáriky okolo vašich očí mužom signalizujú, že sa cítite uvoľnená a veselá.

#3. Ako veľkú partiu ľudí okolo seba máte

Keď sa niekde vonku alebo na párty ukážete s veľkou partiou ľudí, je veľmi ťažké sa dostať k vám a do vášho povedomia. Ak nie ste moc spoločenská a vyrážate von len s jednou kamarátkou, tiež to nie je úplne dobré. Muža napadne, že nemá cenu vás oslovovať, lebo nebudete mať to srdce sa na kamarátku vykašľať a nechať si všetku pozornosť pre neho. Najlepší počet je vyraziť si v troch. Keď utečiete kamoškám kvôli flirtu, vo dvoch to už nejako zvládnu.

#4. Výška vášho hlasu

Odborné štúdie ukazujú, že muža priťahujú trochu vyššie posadené hlasy, ktoré sú v dave veľmi výrazné. Z akého dôvodu? Je to jednoduché, zase v tom má prsty evolúcia. Jasný vysoký hlas signalizuje mladosť, zdravie, a teda aj dobré predpoklady pre založenie rodiny.

[dalsia_strana_text]