Snívate o make-upe, ktorý mení farbu podľa tónu vašej pleti? Vyskúšajte TLM make-up už od 6 eur! (Bežná cena 25 eur)

Make-up s pigmentom TLM
Make-up s pigmentom TLM

Vždy ste snívali o tom, že by ste mali make-up, ktorý sa zázračne zhoduje s každým tónom pleti a vďaka ktorému by ste si nemuseli kupovať každú chvíľu iný odtieň, napríklad po lete? Predstavte si, že už nebudete musieť tráviť svoj drahocenný čas v drogériách pri hľadaní make-upu zodpovedajúcemu vašej farbe pleti, ani utrácať peniaze za tie nevhodné a plakať nad zlou kúpou! Vyskúšajte TLM Color Changing Foundation!

Make-up s pigmentom TLM

Make-up s pigmentom TLM

Čo je to TLM Color Changing Foundation?

TLM Color Changing Foundation, meniaci sa make-up je nový a revolučný tekutý make-up, ktorý vychádza z bielej farby a potom sa okamžite prispôsobí vášmu odtieňu pleti. Tento jedinečný prípravok nielen že chráni a hydratuje vašu pokožku, ale pomáha aj pri jej vyhladzovaní.

Je navrhnutý pre každodenné použitie a zároveň dodá vašej pleti žiarivý a hladký vzhľad.

Make-up s pigmentom TLM

Make-up s pigmentom TLM

Ako to funguje?

Pri nanesení TLM Color Changing Foundation sa aktivujú špeciálne upravené pigmentové kapsule, ktoré sa prispôsobia vášmu odtieňu pleti a zároveň vám poskytnú hladší, viac dokonalý a prirodzený vzhľad pri zachovaní pôvodného odtieňu.

Jednoducho naneste tento hodvábny krém na pleť a pre jeho rovnomerné pokrytie jemne rozotrite. Počkajte niekoľko sekúnd, než sa inovatívna receptúra prispôsobí teplu vašej pleti a zmení tak svoju farbu priamo pred vašimi očami.

Make-up s pigmentom TLM

Make-up s pigmentom TLM

Aké výhody poskytuje TLM Color Changing Foundation?

– Poskytuje dlhotrvajúci efekt po dobu 16 hodín

– Reguluje mastnotu

– Poskytuje prirodzenú farbu

– Je odolný voči potu a vlhkosti

– Je vhodný na fotenie

– Dermatologicky testovaný

– Vhodný pre všetky typy pleti, aj pre hypoalergénnu citlivú pleť

– Ochrana pred slnkom: TLM Color Changing Foundation obsahuje ochranu proti slnečnému žiareniu SPF 15, ktorá chráni pokožku pred škodlivými lúčmi UVA a UVB.

Make-up s pigmentom TLM

Vysoké krytie: TLM Color Changing Foundation má krémovú textúru, ktorá jemne vyhladzuje pokožku a prekrýva drobné ryhy a vrásky. Zakryje tiež póry, stopy akné, žilky a jednoducho udržiava krásny make-up po celý deň.

S viac ako 350 000 spokojnými zákazníkmi po celom svete je TLM Color Changing Foundation jedným z najviac revolučných produktov osobnej starostlivosti pre rok 2019, ktorý je dostupný na Slovenskom trhu na zopár dní alebo do vypredania zásob!

Jeho zloženie:

Titanium Dioxide; Paraffinum Liquidum; Paraffin; Cera Micerocristalina; Glyceryl Stearate; Petrolatum; Silica Silylate; Hydroxycitronellal; Eugenol; Isoguenol; Butylphenyl; MethylpropionalCoumarin; Citronellol; Geraniol; D-limonene; Citral; Amyl Cinnamal; Linalool; Parfum; CI77491; CI77492
CI77499

Tento revolučný make-up kúpite TU: TLM Color Changing Makeup Foundation