Spôsob, ako sa so svojim partnerom držíte za ruku, odhaľuje veľa o vašom vzťahu

Ako sa držíte s partnerom za ruky, o vašom vzťahu veľa vypovedá.
Ako sa držíte s partnerom za ruky, o vašom vzťahu veľa vypovedá.

Ak ste niekedy boli zamilovaní, viete, aký je to pocit, keď vás vaša osudová láska drží za ruku. Toto navonok malé gesto však o vašom vzťahu môže prezradiť veľa. Ako držíte za ruku  svojho partnera za ruku vy?

Dlane smerujúce k sebe

Ako sa s partnerom držíte za ruku

Ak sa držíte za ruku takto, znamená to, že váš vzťah je založený na pocitoch, no vášeň sa už niekam vytratila. Tiež to znamená, že ten, kto má dlaň smerom nadol, má silnejšiu osobnosť, často preberá iniciatívu a je rozhodujúci.

Prepletené prsty

Ako sa s partnerom držíte za ruku

Ak si pri držaní rúk prepletáte prsty, je medzi vami silné a vášnivé spojenie. Keď sa chytíte za ruky, je pre vás dôležité, aby ste svojho muža chytili pevne a s istotou. Ak jeden z partnerov ruku uvoľňuje, nie je to veľmi dobré znamenie.

Držanie sa pomocou jedného prsta

Ako sa s partnerom držíte za ruku

Ak sa držíte takto, je to jasné znamenie, že obaja uprednostňujete svoju nezávislosť. Takéto páry dokážu jeden druhého rešpektovať a svojej polovičke dáte priestor a dostatok súkromia. Tiež to ale môže znamenať, že ako pár prechádzate nejakým citlivým okamihom, kde sa jeden z vás domnieva, že by bolo možno lepšie, aby ste boli opäť len priatelia.

Podpora druhej ruky

Ak sa držíte partnera takýmto spôsobom, je to zvyčajne znamenie toho, že vzťah medzi vami dvomi je stále vážny. Bohužiaľ, nie je to vždy len dobré znamenie. Tiež tým môžete dávať najavo, že si partnera privlastňujete.

Držanie sa pri lakťoch

Takto sa páry držia väčšinou na nejakej spoločenskej udalosti. Ak sa však takto držíte aj mimo takejto udalosti, znamená to, že hľadáte ochranu a vo vzťahu sa cítite trochu neisto.

Keď sa držíte len končekmi prstov

To častokrát znamená, že partneri veci necítia rovnako. Ten, kto za ruku ťahá, sa snaží, aby jeho partner naskočil na podobné tempo. Je to tiež známkou toto, že vo vašom vzťahu sa už nachádza istá rutina.

Keď sa nedržíte vôbec

Ako sa s partnerom držíte za ruku

Ak sa vám váš partner vyhýba a nechce vás chytiť za ruku, je to znamenie toho, že už k vám necíti to, čo kedysi. Tiež to ale môže znamenať akýsi ostych alebo to, že túži po súkromí, chce byť chvíľu sám. Nerobte však unáhlené rozhodnutia. Pravdepodobne sa nemáte čoho obávať.