Stávajú sa vám s vašou polovičkou podobné situácie? Pozrite sa na 10 znakov toho, že chodíte so psychopatom!

Znaky, že chodíte so psychopatom. LajfHeky
Znaky, že chodíte so psychopatom. LajfHeky

Nemusíte sledovať najnovšie „hity a trendy“ v oblasti vzťahov a intímneho spolužitia, aby ste vedeli neodškriepiteľné: čakať princa na bielom koni (nehľadajte za tým žiadny dvojzmysel) je typický príznak tínedžerskej naivity.

V realite má drvivá väčšina nezadaných (ale aj zadaných) žien celkom iné želanie. Mať normálneho chlapa. Tí však vymierajú a nie práve najpomalším tempom. Tento neúprosný fakt si všíma aj čoraz viac blogov, orientovaných na tému vzťahov, ktorých popularita, mimochodom, taktiež rastie priamo úmerne spolu s nespokojnosťou čoraz vyššieho percenta populácie so svojim partnerským životom.

Pripravili sme pre vás 10 situácií, kedy sa vaša polovička správa čudne, čo pravdepodobne značí, že vás emocionálne týra.

1. Za všetko, čo sa im nepodarí, môžete jedine vy

Nemyslite si, že sú hlúpi a že ničomu nechápu. Práve naopak, vedia, že je to ich chyba, ale ich povaha im nedovolí si ju priznať. Snažia sa o to, aby ste si mysleli, že za všetko zlé, čo sa stane, môžete vy.

2. Chúďatko

Venujte pozornosť tomu, čo psychopat hovorí na prvých rande o ľuďoch zo svojej minulosti. Je jeho bývalá priateľka blázon, ktorý ho týždne sledoval? Má prehnane starostlivú a nekontrolovateľnú matku? Či sa zdá, že ho všetci, chudáka, zneužívajú a opúšťajú? Počúvajte pozorne; čokoľvek hovorí o ľuďoch zo svojej minulosti môže byť to isté, čo raz bude hovoriť o vás.

3. Zhadzujú vašu dôstojnosť

Pre takúto osobu veľa neznamenáte, môžete sa snažiť najviac ako to len ide, vašu snahu jednoducho neocenia, proste sa im nič nepáči a na všetko si sťažujú. Nájdu si osobu, ktorá ich má rada a využívajú ju na uspokojovanie svojich potrieb.

4. Choroby a zranenia

Keďže psychopati sú doslova zbláznení do významu slova súcit, pripravte sa na záplavu zranení a chorôb, ktoré oni zázračne prekonali. Či už je to prekonanie rakoviny, zlomenie nohy alebo trauma z detstva, o ktorej nikdy nikomu nepovedal. Neskočte mu na to – a skúšajte si preveriť jeho príbehy. A nebuďte prekvapení, ak bude mať pripravenú skvelú výhovorku, prečo jeho story nemôže nikto dosvedčiť a neexistuje o nej žiadny záznam.

5. Vinia vás z toho, že v živote ešte nič nedokázali

Tieto osoby sú pravdepodobne mentálne narušené, veria tomu, že všetci okrem nich sú zodpovední za ich zlyhania. Ako bolo spomenuté vyššie, vaše pocity ich absolútne nezaujímajú. Budú opakovať tú istú vec stále dokola:  „To kvôli tebe som si nesplnil svoje sny!“

[dalsia_strana_text]