Dôvod, prečo musíte po sexe čúrať: Toto ste nevedeli!

Dekorácie z vázy, sviečok a kamienkov
Dekorácie z vázy, sviečok a kamienkov

Užívate si milostné radovánky so svojim partnerom a po skončení smerujú vaše kroky do sprchy. Na tom by nebolo nič zlé, keby ste nezabudli na jednu vec! Malá potreba po sexe dokáže viac, ako si myslíte. Zabráni ochoreniu, ktoré vám môže znepríjemniť každodenný život, no zasiahne aj váš vzťah.

Viete, že močenie po sexe má dosť jasný zdravotný dôvod?

Baktérie a rôzne vírusy sú bohužiaľ prítomné všade. Pokiaľ po pohlavnom styku močíte, je to len a len dobre! Močením vyženiete baktérie z „vnútra“.

Niečo ako močenie okamžite po pohlavnom styku prináša skvelé výhody pre vás a pre vaše telo v boji proti infekciám, ktoré môžu ohroziť vaše zdravie. Po styku mnoho baktérií prenikne cez genitálie a konečník a akumuluje sa v močovej rúre, čo spôsobuje zvýšené riziko infekcií močového mechúra. V skutočnosti sa preukázalo, že tento dôvod je najčastejším dôvodom infekcií močového traktu u žien a je to dôvod, prečo lekári zdôrazňujú dôležitosť močenia po pohlavnom styku.

Močenie po sexe

Páni, ak sa po „prvom kole“ necítite vo forme, skúste použiť toaletu. Budete sa cítiť viac pohodlne a výkon bude určite tiež lepší.

Močenie dodáva mužom aj ženám pocit relaxu a spokojnosti a hlavne sa vďaka nemu zbavíte väčšiny škodlivých látok, ktoré po pohlavnom styku mohli vniknúť do vášho ústrojenstva.

Močenie po sexe