Často sa vám o niekom sníva? Prezradíme vám, čo takéto sny znamenajú

Čo znamenajú sny o ľuďoch?
Čo znamenajú sny o ľuďoch?

Aj vám sa už niekedy snívalo o vašom bývalom? Naše podvedomie nám cez sny dáva vysvetlenia, ktoré stoja za našu pozornosť. Nahliadnite spolu s nami do nášho miniatúrneho snára.

Bývalý frajer, svokra či mama. Aj tieto postavy sa nám môžu „infiltrovať“ do snov. Na bývalého by sme najradšej zabudli, no i tak vypláva na povrch vo forme (ne)príjemného sna. Má nám ten sen niečo povedať? Určite áno. Niektoré veci cez deň zatláčame do pozadia, no v sne sa pretrhajú všetky hrádze, ktoré sme si vystavali. V reálnom živote sa stáva, že na veľa vecí chceme často zabudnúť. Tým potlačíme spomienky alebo sa pokúsime na niečo/niekoho zabudnúť, napríklad práve na ex priateľa a priateľku. V snoch sa asi všetky naše potlačené veci dostávajú z nášho podvedomia na povrch. A dostávajú reálne obrysy.

Čo znamená, keď sa vám o určitej osobe sníva?

Otec

Ak sa vám sníva o vašom otcovi, alebo sa objavuje vo vašich snoch, znamená to, že od vás žiada samostatnosť a sebadôveru. Väčšinou to znamená, že sa vám snaží povedať, aby ste spoliehali sami na seba a na svoje schopnosti.

Matka

Ak sa vám sníva o vašej mame, vo väčšine prípadov to znamená, že máte potrebu sa o niekoho starať. Rovnako ako sa naše matky museli starať o nás, keď sme boli ešte deti. Starať sa môžete o kohokoľvek, o psa, mačku, alebo to môže tiež znamenať skrytú túžbu po dieťati.

Sny o oboch rodičoch

Ak sa vo vašom sne objavia obaja rodičia, je to pozitívne znamenie. Rodičia a ich vzťah by mal predstavovať silu lásky a pohody. Ak niekoho máte a sníva sa vám o rodičoch, znamená to, že aj vy budete mať silný vzťah.

Čo znamenajú sny o ľuďoch?

Partner – milenec

Pokiaľ máte krízu a váš vzťah nefunguje tak, ako si predstavujete, priateľove objavenie vo vašom sne znamená, že je nutné začať riešiť konflikty, ktoré medzi sebou máte. To najhoršie, čo môžete urobiť, je ich riešenie odkladať.

Ex priateľ/priateľka

Ak sa vo vašich snoch objaví váš ex, má to len jediný dôvod. Znamená to, že svoj bývalý vzťah nemáte ešte uzavretý. Váš ex zjavne áno, ale vy ste sa s tým ešte nezmierili. Vyrovnať sa s rozchodom môže byť síce ťažké, ale akonáhle to urobíte, sny o ex skončia.

Priatelia

Ak sa vám sníva o priateľoch, znamená to, že vám jednoducho chýbajú. Možno sa cítite osamelý, možno vám chýbajú priatelia. Takéto sny môžu znamenať aj to, že chcete spoznať nových ľudí a nadviazať s nimi priateľstvo.

Sny o nepriateľoch

Nepriateľ vo vašom sne znamená strach. Strach z danej osoby, ktorú nemáte radi. Ako sa hovorí, z boja by sa nemalo utekať, a ak máte strach, postavte sa mu! Ak bude možnosť, skúste si so svojím nepriateľom prehovoriť, pretože často sa stáva, že nepriateľstvo, ktoré by malo trvať celý život, vzniklo len vďaka nedorozumeniu.

Snívalo sa vám niekedy o vražde? Ak áno, TU sa dozviete, čo to znamená.