Zaujímavosti Často sa vám o niekom sníva? Prezradíme vám, čo to znamená

Často sa vám o niekom sníva? Prezradíme vám, čo to znamená

101
0

Aj vám sa už niekedy snívalo o vašom bývalom? Naše podvedomie nám cez sny dáva vysvetlenia, ktoré stoja za našu pozornosť. Nahliadnite spolu s nami do nášho miniatúrneho snára.

Bývalý frajer, svokra či mama. Aj tieto postavy sa nám môžu „infiltrovať“ do snov. Na bývalého by sme najradšej zabudli, no i tak vypláva na povrch vo forme (ne)príjemného sna. Má nám ten sen niečo povedať? Určite áno. Niektoré veci cez deň zatláčame do pozadia, no v sne sa pretrhajú všetky hrádze, ktoré sme si vystavali. V reálnom živote sa stáva, že na veľa vecí chceme často zabudnúť. Tým potlačíme spomienky alebo sa pokúsime na niečo/niekoho zabudnúť, napríklad práve na ex priateľa a priateľku. V snoch sa asi všetky naše potlačené veci dostávajú z nášho podvedomia na povrch. A dostávajú reálne obrysy.

Čo znamená, keď sa vám o určitej osobe sníva?

Otec

Ak sa vám sníva o vašom otcovi, alebo sa objavuje vo vašich snoch, znamená to, že od vás žiada samostatnosť a sebadôveru. Väčšinou to znamená, že sa vám snaží povedať, aby ste spoliehali sami na seba a na svoje schopnosti.

Matka

Ak sa vám sníva o vašej mame, vo väčšine prípadov to znamená, že máte potrebu sa o niekoho starať. Rovnako ako sa naše matky museli starať o nás, keď sme boli ešte deti. Starať sa môžete o kohokoľvek, o psa, mačku, alebo to môže tiež znamenať skrytú túžbu po dieťati.

Obaja rodičia

Ak sa vo vašom sne objavia obaja rodičia, je to pozitívne znamenie. Rodičia a ich vzťah by mal predstavovať silu lásky a pohody. Ak niekoho máte a sníva sa vám o rodičoch, znamená to, že aj vy budete mať silný vzťah.