6 prekvapujúcich vecí, ktoré vám môže pomôcť odhaliť TVAR vašich NECHTOV

Čo o vás a vašej povahe prezrádza tvar vašich nechtov? LajfHeky

Každý má rôzne tvarované nechty: niekto má široké a štvorcové, iný malé a úzke. Ale premýšľali ste niekedy, o čom všetkom môže tvar vašich nechtov vypovedať?

Dobre známy nigérijský vedec vytvoril výskumný dokument, v ktorom pripúšťa, že prirodzený tvar nechtov, ako sú odtlačky prstov, môže obsahovať informácie o osobnosti ich majiteľa.

Stačí nájsť svoj tvar a prečítať si popis. Sedí to?

Široké, dlhé a obdĺžnikové nechty

Pokojní, pragmatickí, vyrovnaní, nezávislí ľudia so širokým zmýšľaním. Sú spoľahliví a majú akútny pocit zodpovednosti za svoje slová a činy. Narodení vodcovia.

Veľmi malé štvorcové nechty

Ostrí, flexibilní a vynaliezaví ľudia s rýchlym zmýšľaním. Veľmi výbušní, hoci tieto výbuchy čoskoro prekonajú. Majú tendenciu byť chamtiví a agresívni, rovnako ako žiarliví.

Dlhé a úzke nechty

Egoistickí a vypočítaví ľudia s oportunistickými princípmi. Milujú luxus a vyžadujú si pozornosť. Bývajú často urazení.

Krátke nechty

Krátko temperovaní a netrpezliví, títo ľudia sú napriek tomu neuveriteľne rýchli. Čím kratšie sú nechty, tým náročnejší sú na seba aj iných. Vždy sa snažia nájsť cestu a sú nenapraviteľnými perfekcionistami.

Nechty v tvare mandlí

Jemné  a romantické duše s ideálnym pohľadom na svet. Páči sa im, keď sa cítia užitočnými pre ostatných, no sú veľmi sentimentálni a ľahko sa urážajú.

Trojuholníkové nechty

Umelecké osoby s jemnou osobnosťou a neustále sa meniacou náladou, vždy na hrane, náchylné na nervové poruchy. Chcú byť uznávaní a slávni a nenávidia neúspech.