Nesnívajte svoj život, ale žite svoje sny! Perfektné SVADOBNÉ OZNÁMENIA podľa Vašich predstáv!

navasusvadbu.sk
navasusvadbu.sk

Čaká Vás krásny a jedinečný deň, ktorý bude patriť len Vám dvom? Nesnívajte svoj život, ale žite svoje sny!

Jedným z týchto snov je pre každého jeho deň D – svadobný deň. Nervozita, veľké napätie, vzrušenie… To všetko, čo cítite, je prirodzené a patrí to k takémuto dôležitému dňu. Prianím všetkých nastávajúcich manželov je určite to, aby ich svadobný deň prebehol hladko, príjemne, bez zbytočných problémov a stresov.

Aby bol tento deň naozaj tým dňom, na ktorý nikdy nezabudnete a budete spomínať ako na jeden z najkrajších dní vo svojom živote, odporúčame pre Vás NA VAŠU SVADBU.

Ak riešite svadbu, myslíte na milión vecí, keďže svadobný deň predstavuje veľkú udalosť a preto je aj oznámenie o spečatení lásky svadobným sľubom veľmi dôležité. Na Slovensku je obvyklé, že si snúbenci navrhujú a vyberajú svadobné oznámenia sami. Tie by mali charakterizovať ich osobnosti a záľuby, alebo ladiť s prostredím svadobnej hostiny. Pred výberom svadobného oznámenia by si mali teda ujasniť, v akom štýle, prostredí a farbe bude svadobná hostina alebo ako by mohlo svadobné oznámenie charakterizovať oboch. A po tomto celom prichádza na rad tím ľudí z NA VAŠU SVADBU.

Už nemusíte „surfovať“ po internete a obiehať svadobné veľtrhy.

Široký výber svadobných oznámení
Široký výber svadobných oznámení

V navasusvadbu.sk to urobia za Vás!

Neustále dopĺňanie sortimentu podľa súčasných trendov Vám umožňuje vytvoriť jedinečný pôžitok pre oči každého svadobného hosťa. Hlavnou ambíciou je navrhnúť a vytvoriť originálny typ výzdoby, ktorou sa zhmotnia Vaše predstavy, budú aktuálne a aby odrážali kým ste. Ak napríklad neviete či dať celé mená alebo iba krstné, titul či bez titulu, aký text alebo napríklad či písať adresu a ako, aké motto a ako ho napísať na pozvánku či podstatnú vec, že si prajete hotovosť namiesto darov, veľmi ochotne Vám v tom pomôžu.

Každé oznámenie bude prispôsobené na mieru tak, aby bolo unikátne, ako ste aj vy sami. Pre tlač využívajú výborné digitálne atramentové aj laserové tlačiarne a používajú exkluzívne papiere. S cenami sa s prehľadom vojdete do svojho rozpočtu a ešte vám ostane aj na svadobnú cestu 🙂

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, máte možnosť objednať si vzorky, ktoré Vám pri tomto rozhodovaní určite pomôžu.

Exkluzívne oznámenia aj pre náročné svadby

Svadobné oznámenia
Svadobné oznámenia

Ich oznámenia sú svieže, jednoduché, elegantné a aktuálne, no v ponuke majú aj exkluzívne oznámenia a doplnky pre náročných. Najnovšiu kolekciu vytvorili tento rok a sledujú v nej súčasné trendy. Inšpiráciu pritom čerpajú z reálnych párov – zákazníkov a ich požiadaviek.

Samozrejme, v ponuke nemajú „len“ širokú ponuku svadobných oznámení, ale aj rôzne druhy doplnkov, ako napríklad menovky, etikety na fľaše, darčeky pre hostí či svadobné kytice a mnoho iného.

Doplnky na svadbu
Doplnky na svadbu

V súčasnosti máte možnosť navštíviť osobne prevádzku v Prešove (Švábska č. 6), kontaktovať ich prostredníctvom e-mailovej schránky info@navasusvadbu.sk alebo na internetovej stránke www.navasusvadbu.sk.

Ak chcete zažiť neopakovateľnú atmosféru z Vašej svadobnej či inej výzdoby, neváhajte! 🙂
Zistite VIAC