Nesnívajte svoj život, ale žite svoje sny! Perfektné SVADOBNÉ OZNÁMENIA podľa Vašich predstáv!

navasusvadbu.sk
navasusvadbu.sk

Čaká Vás krásny a jedinečný deň, ktorý bude patriť len Vám dvom? Nesnívajte svoj život, ale žite svoje sny!

Jedným z týchto snov je pre každého jeho deň D – svadobný deň. Nervozita, veľké napätie, vzrušenie… To všetko, čo cítite, je prirodzené a patrí to k takémuto dôležitému dňu. Prianím všetkých nastávajúcich manželov je určite to, aby ich svadobný deň prebehol hladko, príjemne, bez zbytočných problémov a stresov.

Aby bol tento deň naozaj tým dňom, na ktorý nikdy nezabudnete a budete spomínať ako na jeden z najkrajších dní vo svojom živote, odporúčame pre Vás NA VAŠU SVADBU.

Ak riešite svadbu, myslíte na milión vecí, keďže svadobný deň predstavuje veľkú udalosť a preto je aj oznámenie o spečatení lásky svadobným sľubom veľmi dôležité. Na Slovensku je obvyklé, že si snúbenci navrhujú a vyberajú svadobné oznámenia sami. Tie by mali charakterizovať ich osobnosti a záľuby, alebo ladiť s prostredím svadobnej hostiny. Pred výberom svadobného oznámenia by si mali teda ujasniť, v akom štýle, prostredí a farbe bude svadobná hostina alebo ako by mohlo svadobné oznámenie charakterizovať oboch. A po tomto celom prichádza na rad tím ľudí z NA VAŠU SVADBU.

Už nemusíte „surfovať“ po internete a obiehať svadobné veľtrhy.

Široký výber svadobných oznámení
Široký výber svadobných oznámení

V navasusvadbu.sk to urobia za Vás!

Neustále dopĺňanie sortimentu podľa súčasných trendov Vám umožňuje vytvoriť jedinečný pôžitok pre oči každého svadobného hosťa. Hlavnou ambíciou je navrhnúť a vytvoriť originálny typ výzdoby, ktorou sa zhmotnia Vaše predstavy, budú aktuálne a aby odrážali kým ste. Ak napríklad neviete či dať celé mená alebo iba krstné, titul či bez titulu, aký text alebo napríklad či písať adresu a ako, aké motto a ako ho napísať na pozvánku či podstatnú vec, že si prajete hotovosť namiesto darov, veľmi ochotne Vám v tom pomôžu.

Každé oznámenie bude prispôsobené na mieru tak, aby bolo unikátne, ako ste aj vy sami. Pre tlač využívajú výborné digitálne atramentové aj laserové tlačiarne a používajú exkluzívne papiere. S cenami sa s prehľadom vojdete do svojho rozpočtu a ešte vám ostane aj na svadobnú cestu 🙂

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, máte možnosť objednať si vzorky, ktoré Vám pri tomto rozhodovaní určite pomôžu.

Exkluzívne oznámenia aj pre náročné svadby

Svadobné oznámenia
Svadobné oznámenia
ahoj1

Ich oznámenia sú svieže, jednoduché, elegantné a aktuálne, no v ponuke majú aj exkluzívne oznámenia a doplnky pre náročných. Najnovšiu kolekciu vytvorili tento rok a sledujú v nej súčasné trendy. Inšpiráciu pritom čerpajú z reálnych párov – zákazníkov a ich požiadaviek.

Samozrejme, v ponuke nemajú „len“ širokú ponuku svadobných oznámení, ale aj rôzne druhy doplnkov, ako napríklad menovky, etikety na fľaše, darčeky pre hostí či svadobné kytice a mnoho iného.

Doplnky na svadbu
Doplnky na svadbu

V súčasnosti máte možnosť navštíviť osobne prevádzku v Prešove (Švábska č. 6), kontaktovať ich prostredníctvom e-mailovej schránky info@navasusvadbu.sk alebo na internetovej stránke www.navasusvadbu.sk.

Ak chcete zažiť neopakovateľnú atmosféru z Vašej svadobnej či inej výzdoby, neváhajte! 🙂
Zistite VIAC