Akému športu by ste sa mali venovať vzhľadom na vaše znamenie zverokruhu?

Chcete sa hýbať a premýšľate nad tým, aký šport sa vám hodí. Možno vám pri rozhodovaní pomôže astrológia. Viete, na čo máte predpoklady podľa hviezd? Začať so športom nie je nikdy neskoro!

Baran

Človek v znamení Barana má veľmi veľa energie a neustálu potrebu niečo robiť. Je spontánny, rozhodný, dravý, akčný, odvážny, súťaživý a nezastaví ho žiadna prekážka. Skrátka, bojovník i hazardér v jednom. Vyhovujú mu tvrdé dynamické športy, pri ktorých musí byť neustále v strehu a môže s niekým súperiť. Tiež platí, že čím väčšie riziko úrazu pri nejakom športe hrozí a odhovárate ho, o to viac sa preň nadchne. A práve kolektív je miestom, kde si tieto vlastnosti môže cvičiť najlepšie. Teda aspoň do chvíle, kým sa opäť nevzbúri proti trénerovi. Ak si Baran, určite už tušíš, že hokej, futbal či americký futbal sa k tebe hodia najviac. Ale tiež napríklad box a iné akčné bojové umenia, pri ktorých dokážeš kompletne zmobilizovať svoje sily a podať výborný výkon. Oddych je pre teba synonymom pohybu, a len vďaka nemu si schopný odbúrať z tela prebytočnú energiu, nahromadené negatívne emócie i vnútorné napätie.

Býk

Ak si býk, tak určite poznáš všetky situácie, v ktorých si musel riešiť určité náhle zmeny. Všetko je však hlboko zakorenené v tvojej povahe a aj keď sa so spomínanými zmenami vyrovnávaš len veľmi ťažko, si vytrvalý a niektoré veci dokážeš vyriešiť s chladnou hlavou, len na to všetko potrebuješ čas. Tvojej kreativite a fantázii sa medze nikdy nekládli, preto niet divu, že si doposiaľ netušil o svojich športových schopnostiach. Najviac sa ti bude dariť v tanečných disciplínach a je len na tebe, ktorý druh tanca si vyberieš. Máš tiež silný materialistický pud, ktorý ťa dokáže podnietiť k vysokým výkonom. Ďalším z ideálnych športov pre teba je teda aj jazda na koni. Pôžitok ti bude prinášať najmä starostlivosť o zverenca, ktorého si zaraz privlastníš.