Test osobnosti! 6 ciest a jedna voľba, ktorá odhalí SKUTOČNÉ túžby vášho podvedomia

Po čom túžim? Čo v živote potrebujem? Odpovede na tieto otázky prakticky vyriešia väčšinu zložitých situácii v živote. Avšak pozor, aj keď sa to možno nezdá, nie vždy je na nich ľahké odpovedať. Po čase totiž nevieme, čo nám v živote skutočne chýba, netušíme, prečo sme nešťastní a často pochybujeme či to, čomu venujeme všetku svoju energiu, vôbec chceme. Pritom riešenie je tak jednoduché – musíme len spoznať sami seba.

Pripravili sme pre vás osobnostný test, ktorý vám spoľahlivo určí tú správnu životnú cestu.

Princíp testu je jednoduchý: V lese máte šesť veľmi odlišných ciest. Tá, ktorá vás najviac láka, nielenže odhaľuje podrobnosti o vašom podvedomí, ale určí vám aj ten najlepší životný smer.

Test osobnosti

Cesta číslo 1

Máte krehkú zmätenú dušičku a jemnú povahu. Kvitnúca cesta znamená, že sa v živote nikam neponáhľate. Patríte medzi ľudí, ktorí sa vedia zastaviť a „privoňať k ružiam“. Viete oceniť aj zdanlivo malé a bezvýznamné krásy svojho života, ctiť si tradície a viete sa poučiť z minulosti. Hoci potrebujete bezpečnosť a istotu, niekedy by ste mali prijať aj zmenu. Vystúpte zo svojej komfortnej zóny a uvidíte, ako nádherne rozkvitnete.

Cesta číslo 2

Kamenná cesta je typická pre silnú osobnosť, ktorá si vychutnáva nové dobrodružstvá, nové pocity a nové skúsenosti. Radujete sa z každej výzvy, nebojíte sa bojovať za svoj cieľ. Čestnosť a priamosť je pre vás nadovšetko. Ste verný človek a nikdy by ste nezradili priateľa. Vaša odvaha je zdrojom energie pre ľudí vo vašom okolí. Občas by ste mohli ale prejaviť aj svoju citlivejšiu stránku. Budete oveľa spokojnejší.

Cesta číslo 3

Výber divokej cesty znamená, že ste introvertná, putujúca duše. Vaša tichá energia je upokojujúca sila a vaša zvedavosť je osviežujúca, hoci niektorých ľudí to desí. Rada meditujete, nasávate atmosféru, premýšľate o hlbokých otázkach. Pýtate sa a hľadáte odpovede. Občas zídete z cesty, avšak to nevadí. Zatiaľ čo sa niektorí ľudia obávajú ticha a neznámeho, vy sa v ňom vyžívate. Život je pre vás veľkým dobrodružstvom. Ale cesta na konci zmizne a nemôžete vidieť, kam smeruje. Je čas si niektoré veci ujasniť a dať životu jasný smer.

Cesta číslo 4

Ste rozmarná duša so silným zmyslom pre humor, priťahovaná ku všetkému magickému a váš život je plný farieb. Ste vášnivý, neskrotný človek a máte sklony veci dramatizovať. Váš energický duch je pre mnohých inšpiratívny. Keď vyberiete cestu s klenbou, znamená to, že hľadíte hore, nie smerom, ktorým kráčate. Bojíte sa čeliť prekážkam na ceste, nechce sa vám premýšľať o komplikáciách, ktoré sa k vám blížia. Mali by ste nájsť odvahu pozerať sa dopredu. Nájdite silu prekonať úskalia vašej životnej cesty. Situácia nikdy nie je tak zlá, aby ste pred ňou zatvárali oči.

Cesta číslo 5

Ste pokorný, úprimný a je ťažké sa s vami rozhádať. Viete rýchlo odpustiť, zabudnúť a ešte rýchlejšie sa usmievať. Výber jesennej cesty ukazuje, že prežívate prechodné obdobie. Nie je ani leto, ani zima a zdanlivo neprebiehajú žiadne zmeny. Tie ale visia vo vzduchu a čoskoro vám obrátia svet hore nohami, samozrejme v pozitívnom zmysle. Máte pred sebou prudké zákruty, ale ste vyrovnaná osoba, ktorá ich dokáže zvládnuť.

Cesta číslo 6

Ste tichý, premýšľavý a už zo zásady svoje city ukrývate. Dávate prednosť samote, aj keď dobrou spoločnosťou nikdy nepohrdnete. Ste empatický, plný súcitu a vyžaruje z vás čistá úprimnosť. Výberom temnej cesty dokazujete, že nepotrebujete ochranu, že si viete svoju vojnu vybojovať sám. Ste zvyknutý cestovať sám a páči sa vám to. Milujete tmu a vlastne ani netúžite po svetle. To ale na vás čaká na konci cesty. Nebojte sa. Vaše oči sa prispôsobia zmene a vo svetle nájdete nečakanú krásu.