Neviete ako odstrániť STRIE a skúsili ste všetko? Túto zázračnú vec kúpite všade

Koža – najväčší orgán ľudského tela, ktorý je prepojený so všetkými ďalšími inštitúciami. Dnes zistíte, čo je potrebné urobiť, aby ste sa zbavili strií na koži.
Ak niekto hovorí, že je to nemožné, pokojne sa nad tým pousmejte. Budete však musieť poraziť vašu lenivosť a pozitívne výsledky sa stanú realitou.

Ako odstrániť strie nadobro?

Žiadny dermatológ vám neporadí, ako odstrániť strie v domácich podmienkach. Je to proces, ktorý vyžaduje úsilie a ľahšie je zákazníkovi ponúknuť odstránenie strií laserom.

Pre začiatok – maska na napnutie kože:

Maska z oleja a aspirínu:

niekoľko tabletiek aspirínu

2 PL teplého olivového oleja

Aplikácia:

Aspirín si rozpustite v malom množstve vody a spojením s olejom si vymiešajte kašičku. Teplú masku naneste na strie, nechajte pôsobiť 20 minút a potom zmyte teplou vodou.

Aplikácia tejto masky by mala prebiehať pravidelne, najlepšie každý druhý deň. Stačí trochu vytrvalosti a za mesiac uvidíte potešujúci výsledok!

Strie nie sú vekovo obmedzené a tak sa môžu vyskytnúť aj u mladých a chudých ľudí (prevažne žien). Pre dosiahnutie ešte lepších výsledkov si do masky s aspirínom a olejom pridajte 1 vajíčko. 2x týždenne si pripravte túto vylepšenú masku a budete milo prekvapení.

Okrem toho by ste mali začať užívať tablety vitamínu E a vitamínu C. Vitamíny vyživia pokožku zvnútra a pomôžu ju zregenerovať.

Tiež sa odporúčajú pohybové aktivity, ktoré zlepšia krvný obeh. Akákoľvek záťaž robí kožu viac mladistvú, pružnejšiu a atraktívnejšiu. Vďaka cvičeniu sa v tele produkuje kolagén, a kolagénové vlákna sú dôležitou súčasťou pri obnove kože so striami. Môže to byť napríklad plávanie, tanec, beh, čokoľvek!

So striami by ste nemali ísť do solária ani sa vystavovať slnečnému žiareniu pri opaľovaní. Vysušíte si pokožku a strie sa stanú viac viditeľnejšie. Ak však budete na slnku, nezabudnite svoju kožu vyživovať kokosovým olejom alebo krémom s vysokým ochranným faktorom.

Za strie sa nemusíte hanbiť, stačí len trochu snahy a zabudnete na všetky komplexy!